Cyrus Watch Company, 1983 yılında Peter Bentley tarafından İngiltere’de kurulmuştur. Bu marka, hafif, güçlü ve özelleştirilebilir saatler sunmak için tasarlandı. Cyrus saatleri, mükemmel tasarım ve yüksek kalite standartlarıyla tanınır ve özellikle tasarım, konfor ve teknolojik özellikleri bakımından beğeni toplar.

Cyrus saatlerinin özellikleri arasında dikkat çekici tasarımları, iç mekanik hareketleri, hafif ve güçlü malzemeleri, dayanıklı ve suya dayanıklı yapıları bulunur. Ayrıca, saatlerin bazı modelleri, kolay kullanım ve konfigürasyon için çoklu fonksiyonlu veya programlanabilir özelliklere sahiptir.

Cyrus saatlerinin teknik detayları arasında, genellikle su geçirmezlik derecesi, akıllı saat özellikleri, kronometre özelliği, tarih göstergesi, alarm özelliği ve daha birçok özellik bulunur. Ayrıca, bazı modeller, hareketli bezel, süper parlak LCD ekran ve daha birçok fonksiyonla donatılabilir.

Cyrus‘un en önemli saat modeli arasında; C-Motion, X-Pro, P-Motion, S-Motion, V-Motion, A-Motion, O-Motion, H-Motion, M-Motion, L-Motion ve daha birçok model bulunur. Bu modellerin ortalama fiyatları, 4000 ila 50.000 dolar arasında değişebilir ve fiyat, modelin özelliklerine, malzemesine, tasarımına ve diğer faktörlere göre değişebilir.

Genel olarak, Cyrus saatleri, mükemmel tasarım, yüksek kalite ve teknolojik özellikleri ile tanınır ve saat tutkunları için en iyi seçeneklerden biridir.

Sahibi olduğunuz Cyrus marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Cyrus kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Cyrus saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Cyrus Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Cyrus marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Cyrus saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Cyrus saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Cyrus saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Cyrus saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Cyrus Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Cyrus saat alıcıları ve Cyrus saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Cyrus Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Cyrus saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Cyrus markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Cyrus Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Cyrus saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Cyrus erkek kol saatleri ile Cyrus bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Cyrus erkek kol saatlerinin talebi 2. el Cyrus kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Cyrus saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Cyrus kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Cyrus Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.