ZentRa saat, ZentRa saat alanlar, ZentRa saat alan yerler, ZentRa saat alıcıları, ZentRa saat alım satım, ikinci el ZentRa saat alanlar, ikinci el ZentRa saat alan yerler, ikinci el ZentRa saat alıcıları, ikinci el ZentRa saat alım satım, ZentRa kol saati alanlar,

ZentRa Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. ZentRa marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. ZentRa saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. ZentRa saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. ZentRa saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise ZentRa saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

ZentRa Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el ZentRa saat alıcıları ve ZentRa saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

ZentRa Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el ZentRa saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz ZentRa markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

ZentRa Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el ZentRa saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: ZentRa erkek kol saatleri ile ZentRa bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el ZentRa erkek kol saatlerinin talebi 2. el ZentRa kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el ZentRa saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

ZentRa kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

ZentRa Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz ZentRa marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? ZentRa kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. ZentRa saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.