ZentRa saat alıcıları, ikinci el ZentRa saat satışı, ikinci el ZentRa saat alan yerler, ZentRa saat alım satım, ZentRa saat alan yerler, ZentRa saat değerleri, ZentRa saat alanlar, ZentRa saat fiyatları, ZentRa saat koleksiyoncuları, ZentRa saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz ZentRa marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? ZentRa kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. ZentRa saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

ZentRa Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. ZentRa marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. ZentRa saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. ZentRa saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. ZentRa saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise ZentRa saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

ZentRa Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ZentRa saat alıcıları ve ZentRa saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

ZentRa Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ZentRa saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz ZentRa markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

ZentRa Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. ZentRa saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: ZentRa erkek kol saatleri ile ZentRa bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el ZentRa erkek kol saatlerinin talebi 2. el ZentRa kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el ZentRa saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

ZentRa kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

ZentRa Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.