Zenith saat alıcıları, ikinci el Zenith saat satışı, ikinci el Zenith saat alan yerler, Zenith saat alım satım, Zenith saat alan yerler, Zenith saat değerleri, Zenith saat alanlar, Zenith saat fiyatları, Zenith saat koleksiyoncuları, Zenith saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Zenith marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Zenith kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Zenith saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Zenith Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Zenith marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Zenith saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Zenith saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Zenith saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Zenith saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Zenith Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Zenith saat alıcıları ve Zenith saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Zenith Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Zenith saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Zenith markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Zenith Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Zenith saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Zenith erkek kol saatleri ile Zenith bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Zenith erkek kol saatlerinin talebi 2. el Zenith kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Zenith saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Zenith kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Zenith Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.