Yantar saat, Yantar saat alanlar, Yantar saat alan yerler, Yantar saat alıcıları, Yantar saat alım satım, ikinci el Yantar saat alanlar, ikinci el Yantar saat alan yerler, ikinci el Yantar saat alıcıları, ikinci el Yantar saat alım satım, Yantar kol saati alanlar,

Yantar Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Yantar marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Yantar saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Yantar saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Yantar saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Yantar saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Yantar Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Yantar saat alıcıları ve Yantar saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Yantar Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Yantar saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Yantar markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Yantar Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Yantar saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Yantar erkek kol saatleri ile Yantar bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Yantar erkek kol saatlerinin talebi 2. el Yantar kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Yantar saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Yantar kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Yantar Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Yantar marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Yantar kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Yantar saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.