Wyler” marka saat, Fransız saatçi Eugene Robert Wyler tarafından kurulmuştur. Kuruluş tarihi kesin olarak bilinmemektedir, ancak Wyler, 19. yüzyılın sonunda ve 20. yüzyılın başında önce Fransa’da, sonra İsviçre’de faaliyet göstermiştir.

Wyler marka saatler, öncelikle mükemmel tasarım ve kalite için tanınır. Bu saatler, güç kaynaklarından sıvı metal veya elle çalışan mekanizmalar kullanır ve bu da saatlerin uzun ömürlü ve hassas çalışmasını sağlar. Ayrıca, Wyler marka saatlerin birçok modeli, su geçirmezdir ve yüksek performans gerektiren aktiviteler için idealdir.

Wyler marka saatlerin teknik detayları arasında, geniş bir zaman ölçeği, güç kaynağı göstergesi, tarih göstergesi, cronograf özelliği ve daha birçok özellik bulunur. Bu saatler, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir ve tasarımları da estetik açıdan zengindir.

Wyler marka saatlerin en önemli modellerinden bazıları şunlardır:

 1. Vetta Cronograf
 2. Vetta Quartz
 3. Vetta 200M Su Geçirmez
 4. Vetta Alarm
 5. Vetta Dualtime
 6. Vetta Datograf
 7. Vetta 200M Profesyonel
 8. Ingegno Cronograf
 9. Ingegno Quartz
 10. Ingegno Dualtime
 11. Seastar 200M Su Geçirmez
 12. Seastar Alarm
 13. Seastar Datograf
 14. Seastar Dualtime
 15. Seastar Profesyonel
 16. Stormy Seas Su Geçirmez
 17. Stormy Seas Alarm
 18. Stormy Seas Datograf
 19. Stormy Seas Dualtime
 20. Stormy Seas Profesyonel

Bu modellerin her birinin farklı özellikleri ve tasarımları bulunmaktadır, ancak hepsi de Wyler markasının kalitesi, hassasiyeti ve güvenilirliğini yansıtmaktadır.

Sahibi olduğunuz Wyler marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Wyler kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Wyler saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Wyler Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Wyler marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Wyler saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Wyler saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Wyler saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Wyler saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Wyler Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Wyler saat alıcıları ve Wyler saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Wyler Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Wyler saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Wyler markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Wyler Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Wyler saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Wyler erkek kol saatleri ile Wyler bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Wyler erkek kol saatlerinin talebi 2. el Wyler kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Wyler saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Wyler kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Wyler Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.