Wittnauer marka saatler, Swiss watchmaker Edouard Heuer tarafından 1885 yılında kurulan ve 1899 yılında ismi Wittnauer olarak değiştirilen bir saat markasıdır. Wittnauer, günümüzde bulunduğu saat sektöründe önemli bir yer tutar ve en kaliteli ve güvenilir saat markalarından biridir.

Wittnauer saatlerinin özellikleri arasında, güncel tasarımları, uzun ömürlü ve dayanıklı materyalleri, kusursuz performansları ve uygun fiyatları sayılabilir. Markanın saatleri, tasarım ve teknolojik açıdan son derece ileri seviyedir ve bu nedenle birçok farklı kişinin ihtiyacını karşılamak için tasarlandı.

Wittnauer saatleri, çok sayıda farklı teknik detaya sahiptir. Örneğin, saatlerin birçoğu su geçirmezdir ve suya dayanıklılık özelliği vardır. Ayrıca, saatlerin birçoğu kronometre sertifikasına sahiptir ve bu nedenle kesin ve doğru zaman göstergesi sunar.

Aşağıdaki, Wittnauer marka saatlerin önemli modellerinden bazılarıdır:

 1. Wittnauer Prestige
 2. Wittnauer Professional
 3. Wittnauer Swiss
 4. Wittnauer Legacy
 5. Wittnauer Century
 6. Wittnauer Automatic
 7. Wittnauer Watch
 8. Wittnauer Swiss Automatic
 9. Wittnauer Swiss Quartz
 10. Wittnauer Swiss Legend
 11. Wittnauer Swiss Made
 12. Wittnauer Classic
 13. Wittnauer Geneve
 14. Wittnauer Chronograph
 15. Wittnauer World Timer
 16. Wittnauer Perpetual Calendar
 17. Wittnauer Dual Time
 18. Wittnauer Moon Phase
 19. Wittnauer Analog
 20. Wittnauer Digital

Bu modeller, Wittnauer marka saatlerinin teknolojik ve tasarımsal özelliklerini yansıtmaktadır ve bu nedenle birçok farklı kişinin ihtiyacına uygun bir seçenek sunmaktadır.

Sahibi olduğunuz Wittnauer marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Wittnauer kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Wittnauer saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Wittnauer Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Wittnauer marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Wittnauer saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Wittnauer saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Wittnauer saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Wittnauer saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Wittnauer Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Wittnauer saat alıcıları ve Wittnauer saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Wittnauer Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Wittnauer saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Wittnauer markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Wittnauer Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Wittnauer saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Wittnauer erkek kol saatleri ile Wittnauer bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Wittnauer erkek kol saatlerinin talebi 2. el Wittnauer kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Wittnauer saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Wittnauer kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Wittnauer Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.