Vixa saat alıcıları, ikinci el Vixa saat satışı, ikinci el Vixa saat alan yerler, Vixa saat alım satım, Vixa saat alan yerler, Vixa saat değerleri, Vixa saat alanlar, Vixa saat fiyatları, Vixa saat koleksiyoncuları, Vixa saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Vixa marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Vixa kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Vixa saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Vixa Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Vixa marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Vixa saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Vixa saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Vixa saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Vixa saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Vixa Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Vixa saat alıcıları ve Vixa saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Vixa Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Vixa saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Vixa markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Vixa Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Vixa saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Vixa erkek kol saatleri ile Vixa bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Vixa erkek kol saatlerinin talebi 2. el Vixa kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Vixa saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Vixa kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Vixa Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.