Universal Genève saat alıcıları, ikinci el Universal Genève saat satışı, ikinci el Universal Genève saat alan yerler, Universal Genève saat alım satım, Universal Genève saat alan yerler, Universal Genève saat değerleri, Universal Genève saat alanlar, Universal Genève saat fiyatları, Universal Genève saat koleksiyoncuları, Universal Genève saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Universal Genève marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Universal Genève kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Universal Genève saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Universal Genève Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Universal Genève marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Universal Genève saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Universal Genève saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Universal Genève saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Universal Genève saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Universal Genève Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Universal Genève saat alıcıları ve Universal Genève saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Universal Genève Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Universal Genève saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Universal Genève markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Universal Genève Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Universal Genève saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Universal Genève erkek kol saatleri ile Universal Genève bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Universal Genève erkek kol saatlerinin talebi 2. el Universal Genève kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Universal Genève saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Universal Genève kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Universal Genève Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.