Tutima saat alıcıları, ikinci el Tutima saat satışı, ikinci el Tutima saat alan yerler, Tutima saat alım satım, Tutima saat alan yerler, Tutima saat değerleri, Tutima saat alanlar, Tutima saat fiyatları, Tutima saat koleksiyoncuları, Tutima saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Tutima marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Tutima kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Tutima saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Tutima Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Tutima marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Tutima saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Tutima saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Tutima saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Tutima saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Tutima Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Tutima saat alıcıları ve Tutima saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Tutima Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Tutima saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Tutima markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Tutima Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Tutima saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Tutima erkek kol saatleri ile Tutima bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Tutima erkek kol saatlerinin talebi 2. el Tutima kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Tutima saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Tutima kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Tutima Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.