Traser saat alıcıları, ikinci el Traser saat satışı, ikinci el Traser saat alan yerler, Traser saat alım satım, Traser saat alan yerler, Traser saat değerleri, Traser saat alanlar, Traser saat fiyatları, Traser saat koleksiyoncuları, Traser saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Traser marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Traser kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Traser saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Traser Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Traser marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Traser saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Traser saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Traser saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Traser saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Traser Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Traser saat alıcıları ve Traser saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Traser Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Traser saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Traser markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Traser Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Traser saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Traser erkek kol saatleri ile Traser bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Traser erkek kol saatlerinin talebi 2. el Traser kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Traser saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Traser kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Traser Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.