Timex saat, Timex saat alanlar, Timex saat alan yerler, Timex saat alıcıları, Timex saat alım satım, ikinci el Timex saat alanlar, ikinci el Timex saat alan yerler, ikinci el Timex saat alıcıları, ikinci el Timex saat alım satım, Timex kol saati alanlar,

Timex Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Timex marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Timex saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Timex saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Timex saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Timex saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Timex Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Timex saat alıcıları ve Timex saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Timex Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Timex saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Timex markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Timex Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Timex saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Timex erkek kol saatleri ile Timex bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Timex erkek kol saatlerinin talebi 2. el Timex kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Timex saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Timex kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Timex Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Timex marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Timex kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Timex saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.