Timex saat alıcıları, ikinci el Timex saat satışı, ikinci el Timex saat alan yerler, Timex saat alım satım, Timex saat alan yerler, Timex saat değerleri, Timex saat alanlar, Timex saat fiyatları, Timex saat koleksiyoncuları, Timex saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Timex marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Timex kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Timex saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Timex Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Timex marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Timex saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Timex saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Timex saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Timex saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Timex Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Timex saat alıcıları ve Timex saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Timex Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Timex saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Timex markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Timex Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Timex saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Timex erkek kol saatleri ile Timex bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Timex erkek kol saatlerinin talebi 2. el Timex kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Timex saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Timex kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Timex Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.