Thorr saat alıcıları, ikinci el Thorr saat satışı, ikinci el Thorr saat alan yerler, Thorr saat alım satım, Thorr saat alan yerler, Thorr saat değerleri, Thorr saat alanlar, Thorr saat fiyatları, Thorr saat koleksiyoncuları, Thorr saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Thorr marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Thorr kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Thorr saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Thorr Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Thorr marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Thorr saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Thorr saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Thorr saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Thorr saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Thorr Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Thorr saat alıcıları ve Thorr saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Thorr Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Thorr saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Thorr markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Thorr Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Thorr saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Thorr erkek kol saatleri ile Thorr bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Thorr erkek kol saatlerinin talebi 2. el Thorr kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Thorr saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Thorr kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Thorr Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.