Tendence saat alıcıları, ikinci el Tendence saat satışı, ikinci el Tendence saat alan yerler, Tendence saat alım satım, Tendence saat alan yerler, Tendence saat değerleri, Tendence saat alanlar, Tendence saat fiyatları, Tendence saat koleksiyoncuları, Tendence saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Tendence marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Tendence kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Tendence saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Tendence Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Tendence marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Tendence saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Tendence saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Tendence saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Tendence saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Tendence Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Tendence saat alıcıları ve Tendence saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Tendence Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Tendence saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Tendence markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Tendence Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Tendence saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Tendence erkek kol saatleri ile Tendence bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Tendence erkek kol saatlerinin talebi 2. el Tendence kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Tendence saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Tendence kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Tendence Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.