Temption saat, Temption saat alanlar, Temption saat alan yerler, Temption saat alıcıları, Temption saat alım satım, ikinci el Temption saat alanlar, ikinci el Temption saat alan yerler, ikinci el Temption saat alıcıları, ikinci el Temption saat alım satım, Temption kol saati alanlar,

Temption Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Temption marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Temption saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Temption saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Temption saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Temption saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Temption Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Temption saat alıcıları ve Temption saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Temption Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Temption saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Temption markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Temption Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Temption saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Temption erkek kol saatleri ile Temption bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Temption erkek kol saatlerinin talebi 2. el Temption kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Temption saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Temption kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Temption Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Temption marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Temption kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Temption saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.