Technos saat, Technos saat alanlar, Technos saat alan yerler, Technos saat alıcıları, Technos saat alım satım, ikinci el Technos saat alanlar, ikinci el Technos saat alan yerler, ikinci el Technos saat alıcıları, ikinci el Technos saat alım satım, Technos kol saati alanlar,

Technos Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Technos marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Technos saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Technos saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Technos saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Technos saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Technos Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Technos saat alıcıları ve Technos saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Technos Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Technos saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Technos markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Technos Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Technos saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Technos erkek kol saatleri ile Technos bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Technos erkek kol saatlerinin talebi 2. el Technos kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Technos saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Technos kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Technos Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Technos marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Technos kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Technos saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.