Swatch saat, Swatch saat alanlar, Swatch saat alan yerler, Swatch saat alıcıları, Swatch saat alım satım, ikinci el Swatch saat alanlar, ikinci el Swatch saat alan yerler, ikinci el Swatch saat alıcıları, ikinci el Swatch saat alım satım, Swatch kol saati alanlar,

Swatch Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Swatch marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Swatch saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Swatch saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Swatch saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Swatch saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Swatch Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Swatch saat alıcıları ve Swatch saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Swatch Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Swatch saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Swatch markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Swatch Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Swatch saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Swatch erkek kol saatleri ile Swatch bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Swatch erkek kol saatlerinin talebi 2. el Swatch kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Swatch saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Swatch kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Swatch Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Swatch marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Swatch kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Swatch saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.