Sothis saat alıcıları, ikinci el Sothis saat satışı, ikinci el Sothis saat alan yerler, Sothis saat alım satım, Sothis saat alan yerler, Sothis saat değerleri, Sothis saat alanlar, Sothis saat fiyatları, Sothis saat koleksiyoncuları, Sothis saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Sothis marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Sothis kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Sothis saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Sothis Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Sothis marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Sothis saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Sothis saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Sothis saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Sothis saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Sothis Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Sothis saat alıcıları ve Sothis saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Sothis Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Sothis saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Sothis markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Sothis Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Sothis saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Sothis erkek kol saatleri ile Sothis bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Sothis erkek kol saatlerinin talebi 2. el Sothis kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Sothis saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Sothis kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Sothis Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.