Sevenfriday saat alıcıları, ikinci el Sevenfriday saat satışı, ikinci el Sevenfriday saat alan yerler, Sevenfriday saat alım satım, Sevenfriday saat alan yerler, Sevenfriday saat değerleri, Sevenfriday saat alanlar, Sevenfriday saat fiyatları, Sevenfriday saat koleksiyoncuları, Sevenfriday saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Sevenfriday marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Sevenfriday kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Sevenfriday saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Sevenfriday Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Sevenfriday marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Sevenfriday saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Sevenfriday saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Sevenfriday saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Sevenfriday saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Sevenfriday Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Sevenfriday saat alıcıları ve Sevenfriday saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Sevenfriday Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Sevenfriday saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Sevenfriday markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Sevenfriday Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Sevenfriday saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Sevenfriday erkek kol saatleri ile Sevenfriday bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Sevenfriday erkek kol saatlerinin talebi 2. el Sevenfriday kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Sevenfriday saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Sevenfriday kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Sevenfriday Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.