Rolex saat alıcıları, ikinci el Rolex saat satışı, ikinci el Rolex saat alan yerler, Rolex saat alım satım, Rolex saat alan yerler, Rolex saat değerleri, Rolex saat alanlar, Rolex saat fiyatları, Rolex saat koleksiyoncuları, Rolex saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Rolex marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Rolex kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Rolex saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Rolex Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Rolex marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Rolex saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Rolex saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Rolex saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Rolex saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Rolex Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Rolex saat alıcıları ve Rolex saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Rolex Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Rolex saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Rolex markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Rolex Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Rolex saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Rolex erkek kol saatleri ile Rolex bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Rolex erkek kol saatlerinin talebi 2. el Rolex kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Rolex saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Rolex kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Rolex Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.