Rolex Lady-Datejust, kadınlar için tasarımı yapılan bir Rolex modellerinden biridir.

Tarihi: Lady-Datejust, Rolex’in 1945 yılında tanıttığı Datejust adlı modellerinin kadınlar için uyarlanmış bir versiyonudur.

Özellikleri: Lady-Datejust, 26mm iç çapı ile kadınlar için uygun bir boyutta tasarlandı. Modeller genellikle 18K altın veya paslanmaz çelikten üretilir. Ayrıca, modellerin çoğu oyma detayları, kristal zaman göstergesi ve diamant bezel içermektedir. Lady-Datejust ayrıca, Rolex’in kendine özgü kalitesinde bir mekanizma ile donatılmıştır ve kalibrasyonu ile ünlüdür.

Renkleri: Lady-Datejust, birçok farklı renk seçeneği sunar, bunlar arasında sıradan beyaz, gümüş, altın, pembe altın, siyah ve yeşil gibi renkler bulunur.

Mekanizması: Lady-Datejust, Rolex’in kendine özgü kalitesinde bir mekanizma ile donatılmıştır. Mekanizma, saatlerin doğru ve güvenilir şekilde çalışmasını sağlar. Ayrıca, mekanizma, kalibrasyonu ile ünlüdür ve Rolex’in en iyi mekanizmalarından biridir.

Rolex Lady-Datejust, kadınlar için tasarlandı ve üretilen bir lüks saat markasıdır. Bu model, 1945 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri birçok güncelleme ve değişiklik geçirdi. Lady-Datejust, mükemmel bir tasarım ve mükemmel bir performansla kendini kanıtlamıştır.

Lady-Datejust’ın özellikleri arasında çelik veya altın gibi malzemelerden yapılmış kaliteli bir kasa, 31mm’lik bir çap, kristal cam ve güç kaynağı olarak mekanik veya quartz mekanizması bulunur. Ayrıca, tarihi görüntüleyen bir tarih göstergesi, su geçirmezlik ve hafifliği de dahil olmak üzere birçok fonksiyon da sunar.

Rolex Lady-Datejust, beyaz, siyah, kahverengi, pembe, mavi ve yeşil gibi birçok renk seçeneğine sahiptir. Bu renk seçenekleri, kadınların kişisel stillerine ve zevklerine uygun olarak seçmelerine olanak tanır.

Lady-Datejust’ın mekanizması, Rolex tarafından üretilen ve mükemmel bir performans sunan bir mekanik veya quartz mekanizmasıdır. Bu mekanizma, saatlerin hassas ve doğru takibini sağlar ve uzun bir ömür boyu performans sunar.

Sonuç olarak, Rolex Lady-Datejust, kadınlar için tasarlandı ve üretilen bir lüks saat markasıdır. Mükemmel bir tasarım, performans ve fonksiyonları ile bu model, kadınlar için mükemmel bir seçimdir.

Rolex Lady-Datejust saat, Rolex Lady-Datejust saat alanlar, Rolex Lady-Datejust saat alan yerler, Rolex Lady-Datejust saat alıcıları, Rolex Lady-Datejust saat alım satım, ikinci el Rolex Lady-Datejust saat alanlar, ikinci el Rolex Lady-Datejust saat alan yerler, ikinci el Rolex Lady-Datejust saat alıcıları, ikinci el Rolex Lady-Datejust saat alım satım, Rolex Lady-Datejust kol saati alanlar,

Rolex Lady-Datejust Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp’tan bize mesaj yazın:

 1. Rolex Lady-Datejust marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Rolex Lady-Datejust saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Rolex Lady-Datejust saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Rolex Lady-Datejust saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Rolex Lady-Datejust saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Rolex Lady-Datejust Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Rolex Lady-Datejust saat alıcıları ve Rolex Lady-Datejust saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Rolex Lady-Datejust Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Rolex Lady-Datejust saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Rolex Lady-Datejust markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Rolex Lady-Datejust Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Rolex Lady-Datejust saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Rolex Lady-Datejust kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Rolex Lady-Datejust Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Rolex Lady-Datejust marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Rolex Lady-Datejust kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Rolex Lady-Datejust saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Rolex Saat