Rolex Explorer ve Rolex Explorer II, Rolex markasının ikonik saat modellerinden biridir. Bu modeller, aventür ve keşif meraklıları için tasarlandı ve güçlü bir performans ve dayanıklılık sunar.

Rolex Explorer, 1953 yılında tanıtıldı ve dünya çapında birçok keşif ve araştırma ekspedisyonlarına katılanlar tarafından kullanıldı. Bu model, yüksek rakımlarda ve zor koşullarda bile güvenli bir şekilde çalışması için tasarlandı ve güçlü bir mekanizma, geniş bir güç rezervi ve dayanıklı bir kasa ile donatıldı.

Rolex Explorer II, 1971 yılında tanıtıldı ve aventür ve keşif meraklıları için tasarlandı. Bu model, 24 saatlik günlük işaretli bezeli ve güçlü bir mekanizma ile donatılmıştır. Aynı zamanda, zamanı takip etmek için iki farklı zaman bölgesi göstergesi bulunmaktadır.

Rolex Explorer ve Explorer II modelleri, siyah, beyaz ve yeşil gibi farklı renk seçenekleri sunar. Ayrıca, kasa ve kayış seçenekleri de mevcuttur ve kişisel tercihlere göre değişebilir.

Her iki model de Rolex tarafından geliştirilen ve üretilen hareket mekanizması ile donatılmıştır. Bu mekanizma, güç kaybını azaltır ve zamanı doğru ve güvenli bir şekilde ölçer. Ayrıca, yıllarca dayanması ve güvenilir çalışması ile tanınır.

Sonuç olarak, Rolex Explorer ve Explorer II modelleri, aventür ve keşif meraklıları için tasarlandı ve güçlü bir performans, dayanıklılık ve güvenilirlik sunar. Bunlar, zorlu koşullarda bile güvenli bir şekilde çalışan ve zamanı doğru bir şekilde ölçen saat modelleridir.

Rolex Explorer saat, Rolex Explorer saat alanlar, Rolex Explorer saat alan yerler, Rolex Explorer saat alıcıları, Rolex Explorer saat alım satım, ikinci el Rolex Explorer saat alanlar, ikinci el Rolex Explorer saat alan yerler, ikinci el Rolex Explorer saat alıcıları, ikinci el Rolex Explorer saat alım satım, Rolex Explorer kol saati alanlar,

Rolex Explorer Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp’tan bize mesaj yazın:

 1. Rolex Explorer marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Rolex Explorer saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Rolex Explorer saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Rolex Explorer saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Rolex Explorer saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Rolex Explorer Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Rolex Explorer saat alıcıları ve Rolex Explorer saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Rolex Explorer Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Rolex Explorer saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Rolex Explorer markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Rolex Explorer Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Rolex Explorer saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Rolex Explorer kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Rolex Explorer Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Rolex Explorer marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Rolex Explorer kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Rolex Explorer saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Rolex Saat