Rado saat, Rado saat alanlar, Rado saat alan yerler, Rado saat alıcıları, Rado saat alım satım, ikinci el Rado saat alanlar, ikinci el Rado saat alan yerler, ikinci el Rado saat alıcıları, ikinci el Rado saat alım satım, Rado kol saati alanlar,

Rado Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Rado marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Rado saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Rado saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Rado saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Rado saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Rado Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Rado saat alıcıları ve Rado saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Rado Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Rado saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Rado markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Rado Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Rado saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Rado erkek kol saatleri ile Rado bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Rado erkek kol saatlerinin talebi 2. el Rado kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Rado saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Rado kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Rado Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Rado marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Rado kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Rado saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.