Pulsar saat alıcıları, ikinci el Pulsar saat satışı, ikinci el Pulsar saat alan yerler, Pulsar saat alım satım, Pulsar saat alan yerler, Pulsar saat değerleri, Pulsar saat alanlar, Pulsar saat fiyatları, Pulsar saat koleksiyoncuları, Pulsar saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Pulsar marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Pulsar kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Pulsar saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Pulsar Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Pulsar marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Pulsar saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Pulsar saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Pulsar saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Pulsar saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Pulsar Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Pulsar saat alıcıları ve Pulsar saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Pulsar Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Pulsar saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Pulsar markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Pulsar Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Pulsar saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Pulsar erkek kol saatleri ile Pulsar bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Pulsar erkek kol saatlerinin talebi 2. el Pulsar kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Pulsar saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Pulsar kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Pulsar Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.