Prim saat alıcıları, ikinci el Prim saat satışı, ikinci el Prim saat alan yerler, Prim saat alım satım, Prim saat alan yerler, Prim saat değerleri, Prim saat alanlar, Prim saat fiyatları, Prim saat koleksiyoncuları, Prim saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Prim marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Prim kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Prim saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Prim Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Prim marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Prim saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Prim saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Prim saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Prim saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Prim Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Prim saat alıcıları ve Prim saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Prim Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Prim saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Prim markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Prim Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Prim saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Prim erkek kol saatleri ile Prim bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Prim erkek kol saatlerinin talebi 2. el Prim kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Prim saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Prim kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Prim Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.