Oris saat alıcıları, ikinci el Oris saat satışı, ikinci el Oris saat alan yerler, Oris saat alım satım, Oris saat alan yerler, Oris saat değerleri, Oris saat alanlar, Oris saat fiyatları, Oris saat koleksiyoncuları, Oris saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Oris marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Oris kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Oris saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Oris Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Oris marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Oris saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Oris saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Oris saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Oris saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Oris Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Oris saat alıcıları ve Oris saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Oris Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Oris saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Oris markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Oris Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Oris saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Oris erkek kol saatleri ile Oris bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Oris erkek kol saatlerinin talebi 2. el Oris kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Oris saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Oris kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Oris Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.