Orient saat, Orient saat alanlar, Orient saat alan yerler, Orient saat alıcıları, Orient saat alım satım, ikinci el Orient saat alanlar, ikinci el Orient saat alan yerler, ikinci el Orient saat alıcıları, ikinci el Orient saat alım satım, Orient kol saati alanlar,

Orient Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Orient marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Orient saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Orient saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Orient saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Orient saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Orient Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Orient saat alıcıları ve Orient saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Orient Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Orient saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Orient markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Orient Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Orient saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Orient erkek kol saatleri ile Orient bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Orient erkek kol saatlerinin talebi 2. el Orient kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Orient saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Orient kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Orient Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Orient marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Orient kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Orient saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.