Online Mezat Çok Yakında Başlayacak !

Antikalar, en az 100 yıllık olan ve az bulunabilir özelliğe sahip olan eşyalar olmalarıyla beraber farklı kategorilerde sınıflandırabilme olanağın da sahipler. Birbiriyle aynı özelliğe sahip olan antikaların toplanmasıyla beraber ise koleksiyon oluşturulabilmesi mümkün hale gelir. Her antika için aynı kategoride parçaların toplanmasıyla beraber antika koleksiyoner olabilmek mümkündür.

Antika koleksiyonlarında parçaların toplanabilmesi kolay olabildiği gibi zorlayıcı da olabilir. Aynı özelliğe sahip olan antikaları bir araya getirebilmede özellikle nadir bulunan antikalardan bir koleksiyon oluşturabilmek zorlayıcı hale gelebilmektedir. Antikalardan bir koleksiyon oluşturan kişiler antika koleksiyoner olarak tanımlanabilir.

Antika koleksiyonerliği hem maddi açıdan hem de manevi açıdan farklı bir deneyimin yaşanabilmesine olanak tanır. Antika koleksiyoner olarak antikaları bireysel olarak toplayabilmek mümkün olmakla beraber aynı zamanda antikacılar da antika koleksiyoner görevini üstlenebilirler.

Online mezat üzerinden ürün satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Reel Fiyatlı Satışlar


Ürünlerinizi satarken tereddüt yaşamak istemiyorsanız online antika mezatımıza katılarak gönlünüzün rahat edeceği gerçek rakam üzerinden satış yapabilirsiniz..

Zaman


Kısa mezat süresi içerisinde zaman kaybetmeden doğru alıcıya ulaşın, kısa zamanda karlı çıkın.

Hızlı Ödeme

Satış sonrası kazancınızı zaman kaybetmeden hesabınızda görmek istemez misiniz? Ödemeniz zaman kaybetmeksizin hesabınızda.

Yüksek Takipçi


Yurtiçi ve yurtdışında ki antika toplayıcılarının devamlı ziyaret ettiği bir antika alım satım şirketiyle çalışmak size birçok avantaj sağlayacaktır..

Oran


En uygun, en iyi hizmeti almak bir yana en düşük online mezat komisyon oranı ile kazançlı çıkın.

Nakliye

Antika eşyalarınız satıldıktan sonra alıcıya ulaştırılması, paketlenmesi ve kargo takibi ile uğraşmanıza gerek kalmadı.