ODM saat, ODM saat alanlar, ODM saat alan yerler, ODM saat alıcıları, ODM saat alım satım, ikinci el ODM saat alanlar, ikinci el ODM saat alan yerler, ikinci el ODM saat alıcıları, ikinci el ODM saat alım satım, ODM kol saati alanlar,

ODM Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. ODM marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. ODM saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. ODM saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. ODM saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise ODM saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

ODM Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el ODM saat alıcıları ve ODM saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

ODM Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el ODM saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz ODM markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

ODM Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el ODM saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: ODM erkek kol saatleri ile ODM bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el ODM erkek kol saatlerinin talebi 2. el ODM kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el ODM saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

ODM kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

ODM Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz ODM marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? ODM kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. ODM saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.