NOMOS saat alıcıları, ikinci el NOMOS saat satışı, ikinci el NOMOS saat alan yerler, NOMOS saat alım satım, NOMOS saat alan yerler, NOMOS saat değerleri, NOMOS saat alanlar, NOMOS saat fiyatları, NOMOS saat koleksiyoncuları, NOMOS saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz NOMOS marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? NOMOS kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. NOMOS saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

NOMOS Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. NOMOS marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. NOMOS saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. NOMOS saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. NOMOS saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise NOMOS saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

NOMOS Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu NOMOS saat alıcıları ve NOMOS saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

NOMOS Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak NOMOS saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz NOMOS markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

NOMOS Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. NOMOS saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: NOMOS erkek kol saatleri ile NOMOS bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el NOMOS erkek kol saatlerinin talebi 2. el NOMOS kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el NOMOS saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

NOMOS kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

NOMOS Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.