NOMOS saat, NOMOS saat alanlar, NOMOS saat alan yerler, NOMOS saat alıcıları, NOMOS saat alım satım, ikinci el NOMOS saat alanlar, ikinci el NOMOS saat alan yerler, ikinci el NOMOS saat alıcıları, ikinci el NOMOS saat alım satım, NOMOS kol saati alanlar,

NOMOS Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. NOMOS marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. NOMOS saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. NOMOS saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. NOMOS saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise NOMOS saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

NOMOS Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el NOMOS saat alıcıları ve NOMOS saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

NOMOS Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el NOMOS saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz NOMOS markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

NOMOS Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el NOMOS saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: NOMOS erkek kol saatleri ile NOMOS bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el NOMOS erkek kol saatlerinin talebi 2. el NOMOS kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el NOMOS saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

NOMOS kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

NOMOS Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz NOMOS marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? NOMOS kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. NOMOS saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.