Nivada saat, Nivada saat alanlar, Nivada saat alan yerler, Nivada saat alıcıları, Nivada saat alım satım, ikinci el Nivada saat alanlar, ikinci el Nivada saat alan yerler, ikinci el Nivada saat alıcıları, ikinci el Nivada saat alım satım, Nivada kol saati alanlar,

Nivada Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Nivada marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Nivada saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Nivada saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Nivada saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Nivada saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Nivada Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Nivada saat alıcıları ve Nivada saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Nivada Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Nivada saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Nivada markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Nivada Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Nivada saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Nivada erkek kol saatleri ile Nivada bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Nivada erkek kol saatlerinin talebi 2. el Nivada kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Nivada saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Nivada kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Nivada Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Nivada marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Nivada kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Nivada saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.