Nike saat alıcıları, ikinci el Nike saat satışı, ikinci el Nike saat alan yerler, Nike saat alım satım, Nike saat alan yerler, Nike saat değerleri, Nike saat alanlar, Nike saat fiyatları, Nike saat koleksiyoncuları, Nike saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Nike marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Nike kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Nike saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Nike Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Nike marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Nike saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Nike saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Nike saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Nike saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Nike Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Nike saat alıcıları ve Nike saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Nike Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Nike saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Nike markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Nike Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Nike saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Nike erkek kol saatleri ile Nike bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Nike erkek kol saatlerinin talebi 2. el Nike kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Nike saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Nike kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Nike Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.