Movado saat alıcıları, ikinci el Movado saat satışı, ikinci el Movado saat alan yerler, Movado saat alım satım, Movado saat alan yerler, Movado saat değerleri, Movado saat alanlar, Movado saat fiyatları, Movado saat koleksiyoncuları, Movado saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Movado marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Movado kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Movado saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Movado Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Movado marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Movado saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Movado saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Movado saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Movado saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Movado Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Movado saat alıcıları ve Movado saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Movado Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Movado saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Movado markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Movado Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Movado saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Movado erkek kol saatleri ile Movado bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Movado erkek kol saatlerinin talebi 2. el Movado kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Movado saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Movado kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Movado Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.