Mondia saat alıcıları, ikinci el Mondia saat satışı, ikinci el Mondia saat alan yerler, Mondia saat alım satım, Mondia saat alan yerler, Mondia saat değerleri, Mondia saat alanlar, Mondia saat fiyatları, Mondia saat koleksiyoncuları, Mondia saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Mondia marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Mondia kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Mondia saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Mondia Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Mondia marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Mondia saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Mondia saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Mondia saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Mondia saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Mondia Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Mondia saat alıcıları ve Mondia saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Mondia Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Mondia saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Mondia markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Mondia Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Mondia saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Mondia erkek kol saatleri ile Mondia bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Mondia erkek kol saatlerinin talebi 2. el Mondia kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Mondia saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Mondia kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Mondia Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.