Mondaine saat alıcıları, ikinci el Mondaine saat satışı, ikinci el Mondaine saat alan yerler, Mondaine saat alım satım, Mondaine saat alan yerler, Mondaine saat değerleri, Mondaine saat alanlar, Mondaine saat fiyatları, Mondaine saat koleksiyoncuları, Mondaine saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Mondaine marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Mondaine kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Mondaine saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Mondaine Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Mondaine marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Mondaine saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Mondaine saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Mondaine saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Mondaine saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Mondaine Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Mondaine saat alıcıları ve Mondaine saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Mondaine Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Mondaine saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Mondaine markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Mondaine Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Mondaine saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Mondaine erkek kol saatleri ile Mondaine bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Mondaine erkek kol saatlerinin talebi 2. el Mondaine kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Mondaine saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Mondaine kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Mondaine Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.