Lüm-Tec saat, Lüm-Tec saat alanlar, Lüm-Tec saat alan yerler, Lüm-Tec saat alıcıları, Lüm-Tec saat alım satım, ikinci el Lüm-Tec saat alanlar, ikinci el Lüm-Tec saat alan yerler, ikinci el Lüm-Tec saat alıcıları, ikinci el Lüm-Tec saat alım satım, Lüm-Tec kol saati alanlar,

Lüm-Tec Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Lüm-Tec marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Lüm-Tec saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Lüm-Tec saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Lüm-Tec saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Lüm-Tec saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Lüm-Tec Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Lüm-Tec saat alıcıları ve Lüm-Tec saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Lüm-Tec Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Lüm-Tec saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Lüm-Tec markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Lüm-Tec Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Lüm-Tec saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Lüm-Tec erkek kol saatleri ile Lüm-Tec bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Lüm-Tec erkek kol saatlerinin talebi 2. el Lüm-Tec kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Lüm-Tec saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Lüm-Tec kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Lüm-Tec Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Lüm-Tec marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Lüm-Tec kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Lüm-Tec saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.