Lorus saat alıcıları, ikinci el Lorus saat satışı, ikinci el Lorus saat alan yerler, Lorus saat alım satım, Lorus saat alan yerler, Lorus saat değerleri, Lorus saat alanlar, Lorus saat fiyatları, Lorus saat koleksiyoncuları, Lorus saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Lorus marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Lorus kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Lorus saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Lorus Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Lorus marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Lorus saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Lorus saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Lorus saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Lorus saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Lorus Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Lorus saat alıcıları ve Lorus saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Lorus Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Lorus saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Lorus markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Lorus Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Lorus saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Lorus erkek kol saatleri ile Lorus bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Lorus erkek kol saatlerinin talebi 2. el Lorus kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Lorus saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Lorus kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Lorus Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.