Lorenz saat alıcıları, ikinci el Lorenz saat satışı, ikinci el Lorenz saat alan yerler, Lorenz saat alım satım, Lorenz saat alan yerler, Lorenz saat değerleri, Lorenz saat alanlar, Lorenz saat fiyatları, Lorenz saat koleksiyoncuları, Lorenz saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Lorenz marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Lorenz kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Lorenz saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Lorenz Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Lorenz marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Lorenz saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Lorenz saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Lorenz saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Lorenz saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Lorenz Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Lorenz saat alıcıları ve Lorenz saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Lorenz Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Lorenz saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Lorenz markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Lorenz Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Lorenz saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Lorenz erkek kol saatleri ile Lorenz bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Lorenz erkek kol saatlerinin talebi 2. el Lorenz kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Lorenz saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Lorenz kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Lorenz Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.