Longio saat, Longio saat alanlar, Longio saat alan yerler, Longio saat alıcıları, Longio saat alım satım, ikinci el Longio saat alanlar, ikinci el Longio saat alan yerler, ikinci el Longio saat alıcıları, ikinci el Longio saat alım satım, Longio kol saati alanlar,

Longio Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Longio marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Longio saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Longio saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Longio saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Longio saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Longio Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Longio saat alıcıları ve Longio saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Longio Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Longio saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Longio markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Longio Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Longio saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Longio erkek kol saatleri ile Longio bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Longio erkek kol saatlerinin talebi 2. el Longio kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Longio saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Longio kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Longio Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Longio marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Longio kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Longio saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.