Limes saat, Limes saat alanlar, Limes saat alan yerler, Limes saat alıcıları, Limes saat alım satım, ikinci el Limes saat alanlar, ikinci el Limes saat alan yerler, ikinci el Limes saat alıcıları, ikinci el Limes saat alım satım, Limes kol saati alanlar,

Limes Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Limes marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Limes saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Limes saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Limes saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Limes saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Limes Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Limes saat alıcıları ve Limes saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Limes Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Limes saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Limes markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Limes Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Limes saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Limes erkek kol saatleri ile Limes bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Limes erkek kol saatlerinin talebi 2. el Limes kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Limes saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Limes kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Limes Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Limes marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Limes kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Limes saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.