Leonidas saat alıcıları, ikinci el Leonidas saat satışı, ikinci el Leonidas saat alan yerler, Leonidas saat alım satım, Leonidas saat alan yerler, Leonidas saat değerleri, Leonidas saat alanlar, Leonidas saat fiyatları, Leonidas saat koleksiyoncuları, Leonidas saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Leonidas marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Leonidas kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Leonidas saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Leonidas Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Leonidas marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Leonidas saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Leonidas saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Leonidas saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Leonidas saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Leonidas Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Leonidas saat alıcıları ve Leonidas saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Leonidas Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Leonidas saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Leonidas markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Leonidas Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Leonidas saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Leonidas erkek kol saatleri ile Leonidas bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Leonidas erkek kol saatlerinin talebi 2. el Leonidas kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Leonidas saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Leonidas kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Leonidas Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.