Kobold saat, Kobold saat alanlar, Kobold saat alan yerler, Kobold saat alıcıları, Kobold saat alım satım, ikinci el Kobold saat alanlar, ikinci el Kobold saat alan yerler, ikinci el Kobold saat alıcıları, ikinci el Kobold saat alım satım, Kobold kol saati alanlar,

Kobold Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Kobold marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Kobold saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Kobold saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Kobold saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Kobold saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Kobold Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Kobold saat alıcıları ve Kobold saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Kobold Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Kobold saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Kobold markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Kobold Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Kobold saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Kobold erkek kol saatleri ile Kobold bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Kobold erkek kol saatlerinin talebi 2. el Kobold kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Kobold saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Kobold kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Kobold Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Kobold marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Kobold kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Kobold saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.