KHS saat alıcıları, ikinci el KHS saat satışı, ikinci el KHS saat alan yerler, KHS saat alım satım, KHS saat alan yerler, KHS saat değerleri, KHS saat alanlar, KHS saat fiyatları, KHS saat koleksiyoncuları, KHS saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz KHS marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? KHS kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. KHS saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

KHS Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. KHS marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. KHS saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. KHS saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. KHS saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise KHS saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

KHS Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu KHS saat alıcıları ve KHS saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

KHS Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak KHS saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz KHS markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

KHS Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. KHS saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: KHS erkek kol saatleri ile KHS bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el KHS erkek kol saatlerinin talebi 2. el KHS kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el KHS saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

KHS kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

KHS Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.