Kelek saat alıcıları, ikinci el Kelek saat satışı, ikinci el Kelek saat alan yerler, Kelek saat alım satım, Kelek saat alan yerler, Kelek saat değerleri, Kelek saat alanlar, Kelek saat fiyatları, Kelek saat koleksiyoncuları, Kelek saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Kelek marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Kelek kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Kelek saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Kelek Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Kelek marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Kelek saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Kelek saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Kelek saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Kelek saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Kelek Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Kelek saat alıcıları ve Kelek saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Kelek Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Kelek saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Kelek markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Kelek Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Kelek saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Kelek erkek kol saatleri ile Kelek bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Kelek erkek kol saatlerinin talebi 2. el Kelek kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Kelek saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Kelek kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Kelek Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.