Juvenia saat alıcıları, ikinci el Juvenia saat satışı, ikinci el Juvenia saat alan yerler, Juvenia saat alım satım, Juvenia saat alan yerler, Juvenia saat değerleri, Juvenia saat alanlar, Juvenia saat fiyatları, Juvenia saat koleksiyoncuları, Juvenia saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Juvenia marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Juvenia kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Juvenia saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Juvenia Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Juvenia marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Juvenia saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Juvenia saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Juvenia saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Juvenia saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Juvenia Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Juvenia saat alıcıları ve Juvenia saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Juvenia Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Juvenia saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Juvenia markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Juvenia Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Juvenia saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Juvenia erkek kol saatleri ile Juvenia bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Juvenia erkek kol saatlerinin talebi 2. el Juvenia kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Juvenia saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Juvenia kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Juvenia Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.