IWC saat alıcıları, ikinci el IWC saat satışı, ikinci el IWC saat alan yerler, IWC saat alım satım, IWC saat alan yerler, IWC saat değerleri, IWC saat alanlar, IWC saat fiyatları, IWC saat koleksiyoncuları, IWC saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz IWC marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? IWC kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. IWC saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

IWC Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. IWC marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. IWC saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. IWC saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. IWC saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise IWC saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

IWC Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu IWC saat alıcıları ve IWC saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

IWC Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak IWC saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz IWC markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

IWC Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. IWC saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: IWC erkek kol saatleri ile IWC bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el IWC erkek kol saatlerinin talebi 2. el IWC kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el IWC saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

IWC kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

IWC Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.