Invicta saat alıcıları, ikinci el Invicta saat satışı, ikinci el Invicta saat alan yerler, Invicta saat alım satım, Invicta saat alan yerler, Invicta saat değerleri, Invicta saat alanlar, Invicta saat fiyatları, Invicta saat koleksiyoncuları, Invicta saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Invicta marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Invicta kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Invicta saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Invicta Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Invicta marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Invicta saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Invicta saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Invicta saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Invicta saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Invicta Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Invicta saat alıcıları ve Invicta saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Invicta Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Invicta saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Invicta markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Invicta Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Invicta saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Invicta erkek kol saatleri ile Invicta bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Invicta erkek kol saatlerinin talebi 2. el Invicta kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Invicta saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Invicta kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Invicta Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.