Ice Watch saat, Ice Watch saat alanlar, Ice Watch saat alan yerler, Ice Watch saat alıcıları, Ice Watch saat alım satım, ikinci el Ice Watch saat alanlar, ikinci el Ice Watch saat alan yerler, ikinci el Ice Watch saat alıcıları, ikinci el Ice Watch saat alım satım, Ice Watch kol saati alanlar,

Ice Watch Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Ice Watch marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Ice Watch saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Ice Watch saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Ice Watch saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Ice Watch saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Ice Watch Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Ice Watch saat alıcıları ve Ice Watch saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Ice Watch Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Ice Watch saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Ice Watch markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Ice Watch Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Ice Watch saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Ice Watch erkek kol saatleri ile Ice Watch bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Ice Watch erkek kol saatlerinin talebi 2. el Ice Watch kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Ice Watch saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Ice Watch kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Ice Watch Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Ice Watch marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Ice Watch kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Ice Watch saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.