Graham saat alıcıları, ikinci el Graham saat satışı, ikinci el Graham saat alan yerler, Graham saat alım satım, Graham saat alan yerler, Graham saat değerleri, Graham saat alanlar, Graham saat fiyatları, Graham saat koleksiyoncuları, Graham saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Graham marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Graham kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Graham saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Graham Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Graham marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Graham saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Graham saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Graham saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Graham saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Graham Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Graham saat alıcıları ve Graham saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Graham Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Graham saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Graham markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Graham Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Graham saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Graham erkek kol saatleri ile Graham bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Graham erkek kol saatlerinin talebi 2. el Graham kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Graham saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Graham kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Graham Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.