Gevril saat markası, 1743 yılında İsviçre’de kurulmuştur. Marka, İsviçre’nin en eski ve en prestijli saat üreticilerinden biridir ve zamanının en kaliteli ve en hassas saatlerini üretmeyi amaçlamıştır.

Gevril saatleri, en yüksek kalite malzemeler kullanılarak üretilir ve ince işçilik ile tasarlanır. Marka, klasik veya modern tarzda saatler sunmaktadır ve her bir saat, en hassas mekanizmalarla donatılır. Ayrıca, Gevril saatleri, geniş bir yelpazede fonksiyonlar sunmaktadır, bunlar arasında cronograf, tarih, alarm, günlük hatırlatma gibi özellikler bulunur.

Gevril’in önemli modellerinden bazıları şunlardır:

 1. Gevril Avenue of Americas
 2. Gevril Park Avenue
 3. Gevril Gramercy
 4. Gevril Turtle
 5. Gevril 9000
 6. Gevril GV2
 7. Gevril GV Sport
 8. Gevril GV2 Formal
 9. Gevril GV2 Comptroller
 10. Gevril GV2 Governor

Ortalama fiyatları, 3.000-10.000 dolar arasında değişebilir. Bu fiyat, saatlerin fonksiyonları, malzemeleri ve tasarımlarına göre değişebilir.

Gevril saatleri, İsviçre’de üretilir ve dünya çapında satılır. Marka, saatlerinin kalitesi ve hassasiyeti ile tanınır ve saat tutkunları tarafından övgüyle karşılanır.

Sahibi olduğunuz Gevril marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Gevril kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Gevril saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Gevril Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Gevril marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Gevril saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Gevril saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Gevril saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Gevril saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Gevril Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Gevril saat alıcıları ve Gevril saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Gevril Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Gevril saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Gevril markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Gevril Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Gevril saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Gevril erkek kol saatleri ile Gevril bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Gevril erkek kol saatlerinin talebi 2. el Gevril kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Gevril saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Gevril kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Gevril Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.