Gardé saat alıcıları, ikinci el Gardé saat satışı, ikinci el Gardé saat alan yerler, Gardé saat alım satım, Gardé saat alan yerler, Gardé saat değerleri, Gardé saat alanlar, Gardé saat fiyatları, Gardé saat koleksiyoncuları, Gardé saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Gardé marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Gardé kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Gardé saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Gardé Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Gardé marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Gardé saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Gardé saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Gardé saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Gardé saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Gardé Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Gardé saat alıcıları ve Gardé saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Gardé Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Gardé saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Gardé markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Gardé Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Gardé saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Gardé erkek kol saatleri ile Gardé bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Gardé erkek kol saatlerinin talebi 2. el Gardé kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Gardé saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Gardé kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Gardé Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.